Oldal kiválasztása
Kezdőoldal » Álláspályázat szakács munkakör betöltésére

Álláspályázat szakács munkakör betöltésére

szept 5, 2023

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

SZÁRI KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

szakács

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):   közreműködés az élelmezésvezetővel az étlap, menü, napi ajánlat összeállításában , a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése) , ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása , segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása , rendszeresen ellenőrzi a feldolgozásra kerülő nyersanyagok mennyiségét és minőségét, a technológiai folyamatokat , elvégzi az elkészült ételek minőségi és mennyiségi ellenőrzését , norma alapján kiadagolja az elkészült ételt , az új ételek bevezetéséhez próbafőzéseket kezdeményez , figyelemmel kíséri az üzem felszereltségének állapotát, jelzi a felettesének a karbantartás, javítás szükségességét.  gondoskodik a hulladéknak az élelmezési üzem területéről való mielőbbi eltávolításáról , a napi beosztás szerint részt vesz a mosogatásban, a konyha és a felszerelések, gépek tisztán tartásában részt vesz az időszakos nagytakarításban , elvégzi a HACCP rendszerben a részére megállapított ellenőrzéseket, és annak dokumentálását, minden feladat, melyet az élelmezésvezető részére megszab, és ami közvetlen, vagy közvetetten kapcsolódik a konyha tevékenységéhez
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya:  Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:  Szár
Álláshirdető szervezet bemutatása:  A pályázatok benyújtásának módja:  postai úton, a pályázatnak a Szári Közös Önkormányzati Hivatal címére történő megküldésével (2066 Szár, Rákóczi Ferenc utca 68.) vagy  Elektronikus úton Dr. Berkovics Gergely jegyző részére a jegyzo@saarinfo.t-online.hu e-mail címen keresztül, vagy személyesen: Szári Közös Önkormányzati Hivatal, Fejér megye, 2066 Szár, Rákóczi Ferenc utca 68.
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók. A munkáltató havi bruttó 50.000.- Ft illetménykiegészítést és évi bruttó 376.000. Ft cafetéria juttatást biztosít. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Dr. Berkovics Gergely jegyző nyújt, a 22/591-031 -es telefonszámon vagy a jegyzo@saarinfo.t-online.hu email-címen.
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
  Középfok – szakképzettség, Szolgáltatások, m.n.s., szakács szakképesítés
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):  0
Elvárt vezetői tapasztalat időtartama (év):  0
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  magyar állampolgárság
  foglalkozás-egészségügyi alkalmasság
  büntetlen előélet
  cselekvőképesség
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés:
  Szolgáltatások, m.n.s., élelmezésvezető
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő járművezetői engedély kategória:  B
Egyéb pályázati előnyök:
  közétkeztetésben szerzett szakmai tapasztalat
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  önéletrajz
  A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
  3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
A pályázat benyújtásának határideje:  2023.09.25. 00:00
A pályázat elbírálásának módja:  A pályázatokat a munkáltatói jogkör gyakorlója személyes meghallgatást követően bírálja el.
A pályázat elbírálásának határideje:  2023.09.29. 00:00
Állás tervezett betöltésének időpontja:  2023.10.02.
Publikálás tervezett időpontja:  2023.08.26.